Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce Spółka Akcyjna – tel. 81 756 44 20 – mail: sekretariat@ppmb-niemce.com.pl

Kontakt

PPMB Niemce S.A.

Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Niemce Spółka Akcyjna
ul. Bagno 2C lok. 241, 00-112 Warszawa
tel. 22 203 49 22
NIP: 713 178 66 54, KRS: 0000052321

DZIAŁ HANDLOWY

email: zamowienia@fortivo.pl
tel. 81 756 44 20 
Robert Griszin – Dyrektor ds. Sprzedaży 
tel. 536 506 200robert.griszin@fortivo.pl,
Kamil Kuś – Kierownik Działu Obsługi Klienta
tel. 601 436 859kamil.kus@fortivo.pl,
Jacek Biskup – Specjalista ds. logistyki
tel. 691 461 354j.biskup@ppmb-niemce.com.pl,

Anna Kanaszewska – Specjalista ds. logistyki
tel. 503 003 610, a.kanaszewska@ppmb-niemce.com.pl,
Marek Dobrzyński – Doradca techniczny
tel. 731 455 455marek.dobrzynski@fortivo.pl,
Dariusz Biernacki – Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel. 882 024 678dariusz.biernacki@fortivo.pl,

Józef Macech – Doradca techniczny produktu
tel. 601 263 217j.macech@ppmb-niemce.com.pl

KRUSZYWA Niemce S.A.

Spółka Zależna PPMB S.A.
Kruszywa Niemce S.A.

ul. Ceramiczna 6,
21-025 Niemce k/Lublina
tel. 81 756 44 00
fax 81 756 16 27

Iwona Bolek– Kierownik Sprzedaży
tel. 669 808 010, i.bolek@kruszywa-niemce.com.pl,

Józef Macech – Doradca techniczny produktu
tel. 601 263 217j.macech@kruszywa-niemce.com.pl